HAKKIMIZDA

Neler Yapıyoruz

Müşterilerimizin istek ve gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak ürünleri, ulusal ve uluslararası standartlarda üretmek öncelikli hedefimiz olmuştur. Kendimizi, yılmadan geliştirmek, müşterilerimize bilimsel, güncel bilgi ve çözümler sunmak, kısaca müşterilerimizin beklentilerinin de ötesine geçmek, memnun etmek önceliğimizdir. Güçlü Ar-Ge alt yapımız ve laboratuvarlarımız sayesinde aralıksız yeni ürünler ve yeni projeler üzerinde çalışmaktayız. Sürekli gelişen ve maksimum kaliteyi hedefleyen firmamız, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda da fason olarak üretim faaliyeti göstermektedir.Yeni ürünler ve projeler üzerinde çalışarak tüketici beklentilerinin de üzerinde formüller oluşturmak ve profesyonel çözümler ortaya koymak için uzman kadromuzla ve deneyimli çalışanlarımızla, sizlere daha iyi bir hizmet vermek için buradayız.

HEDEFLERİMİZ

B
VİZYONUMUZ
Değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda pazar koşullarına hızlı cevap verip gerekli ürün ve hizmeti sunarız. Yurtiçi, bölgesel ve yakın coğrafyadaki pazarlarda bulunduğumuz kategorilerde uluslararası firmalarla rekabet ederek ülkemiz için katma değer oluştururuz.
Y
MİSYONUMUZ
İç ve Dış pazarlarda oluşturduğumuz güçlü markalarımızla yaşam kalitesini yükseltmek isteyen tüketicilerin beklentilerini ürünlerimiz ve hizmetimiz ile karşılamayı hedefleriz.Tüm bunları nitelikli, heyecanlı, yetkin ve mutlu çalışanlarımız ile toplumun isteklerine duyarlı olarak gerçekleştiririz.
B
DEĞERLERİMİZ
İş ortaklarımıza tam bir güven ortamı oluşturmak. Çok önem verdikleri bilgi gizliliğine ve mahremiyetine bağlı kalmak. Sorun odaklı değil, çözüm odaklı yaklaşım ile yapılan işin arkasında durmak ve iş ortağımızı yalnız bırakmamak. Uluslararası mevzuatlara uygun, insan sağlığını ön planda tutan, çevreye ve diğer canlılara duyarlı, sürdürülebilir işletme politikalarını benimsemektir.
KALİTE

Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
Çevre Yönetimi
Çevre Yönetimi
Gıda Güvenliği
Gıda Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği
Helal Üretim
Helal Üretim
Alternate Text
GMP