Anahtar Teslim Üretim

Fason üretim sayesinde ürün satışı yapmak isteyen firma, herhangi bir üretim tesisine sahip olmak zorunda olmamakla birlikte, herhangi bir üretim deneyimine sahip olmak zorunda da değildir. Üretim ve AR - GE’nin gayet karmaşık süreçler olduğu düşünülürse, tüm bu süreçler üretici firma tarafından yönetilecek ve fason üretim yaptıran firma bu süreçlerin karmaşıklığından uzak kalacaktır.Kalite Güvence ekibi tarafından takip edilen üretim süreci ile ürünlerin her zaman aynı kalite olması ve sürekliliği sağlanmaktadır.


Tanışma & Fikir Aşaması & Projelendirme

Tüm aşamalardan önce sizi tanımak ve kendimizi tanıtmak isteriz. Başarının anahtarı saydığımız şey bir birimizi anlamaktan geçer.

FİKRİNİZ
İlk yapacağımız şey hangi kategoride, ne tarz ürünler planlıyorsunuz, bu konuda anlaşmak olacak. Planladığınız ürün kategorileri hakkında elimizdeki temel verileri, referansları size sunacağız ve fikirlerinizi alacağız.
ÖNERİ
Ürün kategorilerini belirlerken tecrübemiz ile size çeşitli öneriler sunup destek olacağız fakat biliyoruz ki en önemli şey sizin tasarladığınız fikir ve konseptinizdir.
PLANLAMA
Ürün içeriği anlamında son kararlar verildikten sonra firma olarak planlama sürecine gireriz. İlk numuneyi size sunmak için hemen çalışmaya başlarız.

Numune Sunumu


Alternate Text
YASAL İZİNLER

Bu doğrultuda ürettirmeyi planladığınız ürünlere ait numuneleri beğeninize sunarız. Numune çalışması, ayrıca, yasal izinlerin alınması ve gerekli ve/veya talep ettiğiniz analizlerin tamamlanması için de gereklidir.


Ambalaj & Etiket Tasarımı

İş ortaklarımızla birlikte ürün için en uygun ambalaj seçilerek uygunluk testleri yapılır. Ardından bünyemizde bulunan tecrübeli tasarım ekibimiz, size özel ambalaj tasarımları çözümleri sunar. Bu ambalajlar dijital ortamda hazırlanacak ve size sunulacak, isteklerinize yönelik revizyon yapma şansınız olacaktır.

ONAY & ÖN ÖDEME

Onayınız ve ön ödeme işlemini tamamladıktan sonra fason ürün üretimi için yaptığımız tüm toplantı, planlama ve AR-GE aşamaları sonucunda oluşan çerçeveye uygun olarak, tüm aşamalarını bizzat yöneteceğimiz bir üretim sürecine başlayacağız. Ülke yasalarına ve önceden planlanan zaman çizelgesine uygun olarak üretim gerçekleştirilecektir.

TESLİMAT & SATIŞA HAZIR ÜRÜN

Üretim sonucunda ürünlerinizi size teslim edecek ve ürünlerle ilgili tüm destekleri vermeye devam edeceğiz.