|
01

UZMAN KADROMUZ İLE ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA YANINIZDAYIZ

BYB Pharma ihtiyaçlarınızı doğru analiz eder ve sorunsuz bir hizmet verir. Kendi hazırladığımız formulasyonlar ile dilerseniz üretime hemen başlayabilir ya da isterseniz kendi formulasyonunuzun analiz aşamasını yaptıktan sonra üretime hemen başlayabiliriz. BYB Pharma iş ortaklarına sınırsız olanaklar tanımaktadır dilerseniz aklınızda ki ürün fikrini söyleyip hayata geçirmek için çalışırız.

02

İNCE ELEYİP SIK DOKUYORUZ

Firmamız Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerine önem verir, hammaddelerin üretime alınmasından ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç takip edilmekte bütün test ve analizleri yapılarak yüksek kalitede ürün ve hizmet sunulmaktadır. Formüllerimizde Avrupa standartlarına uygun hammaddeler kullanıyoruz. Formüllerimizin mikrobiyolojik açıdan uygunluğu ve stabilitesi yapılan testler ile kontrol edilmektedir.

03

FARK YARATIYORUZ

Kalite değerlendirmemiz tedarik zincirinin en başında başlar. Hammadde, malzeme satın alma ve tedarikinde talep edilen teknik özellik, nitelik ve detayların uyumu titizlikle kontrol edilmekte, fizik ve laboratuvar testleri uygulanmaktadır. Ne üretirsek üretelim gözettiğimiz yegane şey ürünümüzün son kullanıcıya olan faydasıdır. Kalitemizi aşağıya çekecek ürünleri üretmekten kaçınmakla beraber iş ortaklarımızın ürün anlayışını değiştirmeye yönlendiriyoruz.