|
01

TESTLERİ TAMAMLANMIŞ FORMULASYONLARIMIZI SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ

Normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, aminoasit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının, kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlerde formulasyon desteği, analiz ve yapılan testler ile ürün formülasyonu açısından destek oluyoruz.

02

SİZ İŞİNİZE ODAKLANIRKEN BÜTÜN PROSEDÜRLERİ BİZ TAMAMLIYORUZ

Zaman alıcı işlerden olan yasal izinler için sizlerin zamanını heba etmiyoruz. Takviye Edici Gıdaların İthalatı,Üretimi, İşlenmesi Ve Piyasaya Arzına İlişkin Yönetmelik uyarınca Gıda Takviyeleri İzin Başvurularının gerekli mercilere sunulmasını ve diğer yasal prosedürleri biz hallediyoruz.

03

TÜM TASARIMSAL VE BASKI İŞLERİNİZİ SİZLERİ YORMADAN BİZ YAPIYORUZ

Bünyemizde bulunan grafik tasarım ekimiz sizlerden gelen fikirler doğrultusunda tasarımlarını yapmaktadırlar. Bu tasarımlarda etiket, kutu, şişe, toz paket, ambalaj gibi ürününüzün ne olduğu ve istekleriniz doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

04

BYB MEDYA İLE ONLİNE DÜNYAYA GÜÇLÜ BİR ADIM ATIN

Grup şirketlerimiz arasında bulunan BYB Medya ile web sitesi tasarımı & yazılımı, mobil uygulama tasarımı & yazılımı gibi işlerinizi üst düzey bir hizmet ile alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya aktivitilerinizi kontrol edecek analizler, planlar, reklamlar, videolar ve görsel paylaşımlar ile sizlere baştan uca destek vermekteyiz.